Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 7 7 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznaczają białe krostki na twarzy i dekolcie?

Od około 3 tygodni obserwuje na swojej twarzy jak i dekolcie, sporą ilość , małych , białych krostek, które bardzo łatwo podlegają usunięciu (wystarczy je lekko podrapać ) . Od tego czasu skóra twarzy bardzo mi się przetłuszcza. Niestety wizyta u dermatologa dopoero w lipcu A ja mam wrażenie że krosty się mnożą i rozsiewają po całej twarzy. Z dnia na dzień jest ich coraz więcej. Być może jest to jakiegoś rodzaju bakteryjne zapalenie skóry ? Czy powinnam udać się do lekarza pierwszego kontaktu ? Obawiam się że do wizyty u dermatologa moja twarz będzie w bardzo kiepskim stanie.
KOBIETA, 30 LAT około miesiąca temu

Opryszczkowe "zimno"

Wywołana przez wirus HSV-1, pojawia się często w początkowym okresie choroby i objawia pieczeniem czy swędzeniem skóry ? mowa o opryszczce wargowej. Doktor Marcin Ambroziak udziela odpowiedzi na pytanie, dlaczego opryszczka często zostaje nazywana zimnem.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa lub lekarza poz. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy