Co oznaczają białe krostki na twarzy i dekolcie?

Od około 3 tygodni obserwuje na swojej twarzy jak i dekolcie, sporą ilość , małych , białych krostek, które bardzo łatwo podlegają usunięciu (wystarczy je lekko podrapać ) . Od tego czasu skóra twarzy bardzo mi się przetłuszcza. Niestety wizyta u dermatologa dopoero w lipcu A ja mam wrażenie że krosty się mnożą i rozsiewają po całej twarzy. Z dnia na dzień jest ich coraz więcej. Być może jest to jakiegoś rodzaju bakteryjne zapalenie skóry ? Czy powinnam udać się do lekarza pierwszego kontaktu ? Obawiam się że do wizyty u dermatologa moja twarz będzie w bardzo kiepskim stanie.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa lub lekarza poz. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.