Co oznaczają białe plamy na zębach?

Mam 21 w dolnej częci dwóch górnych jedynek pojawiają się białe plamy, które po jakimś czasie znikają(1-8godzin)? Co to jest? Fluoroza czy odwapnienie? Jak to rozróżnić? Jakim sposobem domowym się tego pozbyć?

Bez dokładnego wywiadu i badania bezpośrednio w gabinecie nie jest możliwe postawienie diagnozy. Zalecam wizytę u stomatologa.