Co oznaczają biegunki naprzemian z zaparciami?

Witam. Otóż mam wielki problem trwający od ponad tygodnia. Boli mnie brzuch na głośnego tak samo jak coś zjem. Jestem osobą z matury nerwowa. Mam przewlekłe biegunki na przemian z zaparcia mi, często mdłości, sporadycznie wymioty. Dodam że mam totalny brak apetytu. Biorę od 6 dni tabletki antykoncepcyjne czy to ich wina czy to nerwica żołądka? Jak sobie pomóc. Nie odchudzać się. Nie jem dużo bo nie mogę. Mdli mnie od razu.uwazam się za atrakcyjna kobiete. Pomocy

Witam,

wskazana jest konsultacja i diagnostyka gastrologiczna, w celu wykluczenia chorób przewodu pokarmowego. Objawy mogą być spowodowane skutkiem ubocznym leków, jednak to trzeba konsultować z ginekologiem. Problemy gastryczne mogą mieć podłoże psychogenne, w tym celu wskazana jest wizyta w Poradni zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry. Opisuje Pani objawy, które wskazują na możliwość powstania wskutek trudności w obszarze funkcjonowania psychologicznego. Zachęcam Panią do umówienia się na konsultację z lekarzem psychiatra lub psychologiem. Pozdrawiam.