Co oznaczają biegunki, wzdęcia i flegma w gardle?

Od dwoch lat zaczela sie moja przygoda z trzema dolegliwosciami. Robilem testy krwi na alergie, na candide albicans, robilem testy moczu i krwi. Wszystko wyszlo ok. Natomiast nie przejde normalnie ulica bez skrobania sie po calym ciele. Do tego mam tez katar ktory mi scieka z nosa od dwoch lat. Zaczelo sie to wszystko lacznie z biegunkami, wzdeciami, luznym stolcem oraz cuchnacymi gazami. Biegunki minely, lacznie z gazami I wzdeciami. Pozostalo tylko swedzenie skory i flegma uciazliwa w gardle. Blagam o pomoc.

Lek. Paweł Szadkowski

Na podstawie pana opisu trudno określić jakiej dalszej diagnostyki może pan potrzebować. Na pana miejscu udałbym się do lekarza laryngologa w celu oceny czy część objawów nie wynika z zapalenia zatok. Świąd może mieć wiele przyczyn w tym choroby dróg żółciowych, choroby alergiczne, ale nawet świąd psychogenny. Powinien pan pozostawać pod opieką swojego lekarza prowadzacego.