Co oznaczają bóle brzucha i problemy z oddawaniem moczu?

Witam państwa serdecznie potrzpotrzebuję pomocy chodzi o to że od niedawna mam objawy takie ze boli mnie brzuch po środku nie mam krwi w stolcu nie mam problemów z oddawaniem moczu ból nie przeszkadza w życiu nie jest tak mocny żeby mi nie dawał spać czy coś w tym guście brałem węgiel Ale nie pomaga odrzywiam się zdrowo trenuje 4x tyg stosuje tylko izolat białka z koncentratem i Bcaa zero dopingu co to może być nie jestem alkoholikiem i nie palę w ogóle pomocy nie przeszkadza mi to w treningu.

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy mogą wskazywać m.in na zapalenie żołądka czy dwunastnicy, czynnościowe zaburzenia jelitowe,a może nietolerancja jakiegoś pokarmu? W razie niepokoju sugeruję kontrolę u lekarza.
Pozdrawiam