Co oznaczają bóle brzucha i ucisk w głowie?

Co mi jest ? Gdzie się udać? Odczuwam ciągle ból po lewej stronie brzucha (zaraz pod żebrami) oraz na górze brzucha tak na środku. Kolejny objaw to ucisk w głowie, tak jak by mi ktoś sciskał głowę jakąś obręczą. Na głowie mam wyczuwalne pod palcami dwa guzy wielkości pestki śliwki. Badanie jakie do tej pory wykonałam to rozszerzone badanie krwi , badanie krwi związane z chorobami trzustki i wątroby, usg jamy brzusznej, okulista- badanie dna oka, RM głowy ./// wszystkie badania w normie

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego po przeanalizowaniu wszystkich wyników będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie. a czy są jakieś sytuacje stresowe?