Kobieta , 18 lat Od dłuższego czasu mam bóle całej głowy, niekiedy brzucha, mdłości, ostatnio leciała mi krew z nosa, mam blade usta i dolne powieki (wewnątrz), częste bóle w klatce piersiowej, najczęściej w obrębie serca, problemy ze snem, psychiką, osłabienia, zawroty glowy. Dodam, że bardzo często kiedy nic nie robię bądź kładę się spać, zaczynam być niespokojna i serce bije jak oszalałe (na minutę zdarza się nawet 130-150 uderzeń), jestem nerwowa/drazliwa,bywają problemy z oddychaniem.
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Laryngologia – Laryngologia, inaczej otorynolaryngologia, to jedna z dziedzin medycyny, która zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń, które dotykają bezpośrednio naszych uszu, krtani, gardła, a także chirurgią gruczołów ślinowych, zatok przynosowych oraz języka oraz innych schorzeń głowy i szyi.
  • NeurologiaNeurologia to dziedzina medycyny zajmująca się schorzeniami obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego. Jest silnie spokrewniona z psychiatrią i polega na odkrywaniu przyczyn uszkodzenia systemu neuronalnego.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników:

Artykuły na ten temat
Zaburzenia snu

Budzenie się w nocy

Budzenie się w nocy znacznie obniża jakość snu. Człowiek wstaje rano zmęczony, jakby w ogóle nie spał. Niektórzy budzą się kilkakrotnie, a nawet kilkadziesiąt razy w ciągu nocy. Nic nie pomaga przewracanie się z boku na bok, zmiana ułożenia ciała, poprawa...