Co oznaczają bóle brzucha po prawej stronie?

Mam 32 lata. Ostatnio pojawił się u mnie ból brzucha po prawej stronie czasami też po lewej który dokucza mi zwłaszcza w nocy. Rano mam problem ze wstanie z łóżka i przewracaniem się z boku na bok bo ból promieniuje od dołu brzucha po plecy. Kiedy już wstanę i się rozchodzi ból mija i przez cały dzień nie odczuwam jakiegoś poważnego bólu. Co to może być?

Lek. Michał Lenard

Pani objawy są dosyć niespecyficzne, sugeruję wizytę u lekarza pierwszego kontaktu, który zleci podstawowe badania i na podstawie wyników zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!