Co oznaczają bóle brzucha po usunięciu wyrostka?

1.5 roku temu mialem operacje wyciecia wyrostka.Jak wypycham brzuch lub podczas ruchu czasem mnie zaboli w okolicy blizny.Jestem po badaniu usg i kokonoskopii.Badania te nic nie wykryly.Dodam iż boli mnie czesto brzuch z prawej strony najczesciej w nocy.Chirurg który zlecil badania nic nie stwierdzil.Nie wiem co mam juz robic i do jakiego lekarza mam sie udac.Prosze o pomoc

Lek. Paweł Szadkowski

Warto udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu rozszerzenia diagnostyki o podstawowe badania laboratoryjne np. w kierunku chorób wątroby i dróg żółciowych.