Co oznaczają bóle brzucha u 32-latki?

Co może oznaczać ból brzucha na dole tak jak na okres i ból pleców... W nocy nie boli tylko w dzień i nie zawsze. Ginekologicznie wszystko ok kolonoskopia 3lata temu robiona też ok gastro rok temu wyszła przepuklina przełyku... krew mocz kal też w normie. Badanie na zespół jelita drazliwego wyszedł ujemny. Biorę tabl na zespół sibo Debutir i Duspatalin. Boję się że to coś poważnego zbytnio nie widzę poprawy... Te jelita niby trochę lepiej po tych tabl ale martwią mnie te bóle pleców i brzuch na dole... A może to moja fobia??? Wkrecam se co chwilę cosss raka jelita grubego itd

Witam, myślę że powinna Pani skontaktować się z doświadczonym psychoterapeutą. Wymienione symptomy mogą mieć podłoże
nerwcowe
Pozdrawiam