Co oznaczają bóle brzucha u 49-latki?

Witam. U mojej teściowej (ma 49 lat) około dwa tygodnie temu pojawiły się bóle brzucha. Bolało ją coraz bardziej, aż teraz ledwo może chodzić. Lekarz rodzinny przepisał maść i nic więcej, powiedział, żeby się nie martwić. 3-4 dni temu pojawił się brak apetytu, wzdęcia i biegunka. Dziś teściowa była w szpitalu, zrobili jej prześwietlenie, ale na wyniki ma czekać do czwartku, więc prawie aż tydzień, a my się coraz bardziej martwimy. Czy takie objawy oznaczają nowotwór? Jest szansa, że to akurat nie jest żaden nowotwór, tylko coś innego? dziękuję za odpowiedzi.

Niestety nie przeprowadzę diagnostyki z poziomu portalu po samym opisie dolegliwości. Objawy są niepokojące, ale wynik RTG jest od razu więc nei rozumiem odległego terminu oczekiwania. USG konieczne do wykonania w war. SOR w tym przypadku, OB, CRP, morfologia