Co oznaczają bóle brzucha u kobiety po porodach?

Witam . Mam 23 lata , jestem po dwóch porodach . Mój problem polega na tym , że ok kilku dni codziennie wieczorem łapie mnie bol brzucha , który promieniuje do plecow na wysokości żołądka . W tym czasie męczą mnie straszne nudnosci , czuje się osłabiona i mam odruchy wymiotne . Trwa to około 2-3 godziny i mija . Rano czuje się dobrze , a wieczorem znowu się zaczyna . Nie wiem co robić , boję się . Do jakiego lekarza się udać ? Nie wiem czy to kłopoty z układem pokarmowym czy z kręgosłupem ...

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć