Co oznaczają bóle brzucha w 28 tygodniu ciąży?

Witam jestem w 28 tyg ciąży od kilku dni boli mnie brzuch i czasami mam zawroty glowy a ostatnio miałam żółty śluz z pochwy czy to coś poważnego ?Z góry dziękuje za odpowiedź

Lek. Michał Lenard

Takie objawy mogą się w ciąży pojawiać i nie stanowią powodu do niepokoju. Może Pani wspomnieć o nich swojemu ginekologowi podczas najbliższej wizyty. W razie wystąpienia niepokojących objawów (krwawienie, bolesne skurcze, zanik ruchów płodu) konieczne będzie pilne zgłoszenie się do szpitala. Pozdrawiam!