Co oznaczają bóle brzucha w 35. tygodniu ciąży?

Bóle brzucha w ciąży Zaczynam 35tc, od jakiś 3 dni mam bóle brzucha, przypominają bóle miesiączkowe, trwają kilkanaście minut do minut później mijają. Byłam u lekarza prowadzącego ciąże w poprzednim tygodniu wyniki mam idealne (krew, mocz, szyjka długa itd),ale trochę się martwię przez te bóle, to moja pierwsza ciąża, a kolejna wizyta za 2tyg u innego lekarza, moja Pani doktor wyjechała za granicę poszerzać swoją wiedzę. Proszę o pomoc.

Lek. Katarzyna Szymczak

Najprawdopodobniej są to skurcze przepowiadające, normalne w ciąży na tym etapie, jeśli się nasila lub pojawia się krwawienie, wskazana kontrola na położniczej izbie przyjęć.
Pozdrawiam