Co oznaczają bóle kostki po urazie?

Dzień dobry.Moja siostra od kilku lat gra w piłkę nożną (ma 14lat) około 2miesięcy temu na treningu zrobiła sobie coś w kostkę. Trochę ją bolało ale przeszło. Niestety teraz na każdym treningu i wf kostka znowu ją boli. Nie ma opuchlizny ani krwiaka co to może być ? Proszę o szybką odpowiedź siostra za 3dni wyjeżdża na turniej i bardzo chciałaby zagrać go na 100%. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn i następstw może być wiele. Konieczne badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udac się do lekarza ortopedy. Sadze ze konieczne będzie usg tego stawu