Co oznaczają bóle kręgosłupa lędźwiowego?

Dzień dobry Mam 4o lat. Bardzo częste bóle kręgosłupa lędzwiowego. W dniu wczorajszym byłam u rehabilitanta, po wizycie którego spuchła okolica stawu krzyżowo-biodrowego oraz pojawił się silny ból i uczucie gorąca. Dzis zrobiłam pozio RF i wyszedł 40 przy normie do 14. Moja mama ma RZS. Czy to oznacza, ze ja również to mam?

Proponowałabym aby zbadał Panią lekarz rehabilitacji a wynik odniósł do stanu klinicznego.
RZS może się pojawić jak najbardziej, zwłaszcza że jest obciążenie rodzinne.