Co oznaczają bóle kręgosłupa u 22-latki?

Od 3 lat boli mnie kręgosłup. Zaczęło się od odcinka piersiowego, później lędźwiowego a teraz bolą mnie już całe plecy. Rehabilitant stwierdził że mam prawostronne skrzywienie odcinka piersiowego a lewostronne lędźwiowego i do tego rotacyjne bo po lewej stronie wystają mi żebra. Bardzo boli mnie ta wystająca kość aż drętwieje mi cala lewa ręka. Rehabilitacja i ćwiczenia nie pomagają na ból a ja już nie wiem co mam robić. Ortopedzi wcale mi nie pomagaja. Jeden zobaczył moje plecy i dal skierowanie na rehabilitację a drugi zobaczyl zdjęcie i przepisal leki i kazal chodzic na prywatne masaże. Zaden ortopeda nie powiedział mi nawet o tym rotacyjnym skrzywieniu które jest dla mnie najbardziej bolesne i najbardziej widocze na moim ciele. Nawet nie znam przyczyny tych skrzywień oraz nie wiem jakie to są rodzaje sprzywien. Powodem skrzywienia ponoć może być krótsza kończyna a mi nawet nikt nic nie zbadal. Chce zrobic rezonans prywatnie ale nie wiem czy z kontrastem czy bez. I nie wiem do jakiego lekarza powinnam się udac po pomoc? Czy to mi w czymś pomoże? Jaki lekarz omawia taki rezonans ? Błagam o pomoc!

Do pełnej konsultacji neurologicznej z wynikami badań!
Ważne badanie, objawy, stan ogólny i neurologiczny Pacjenta!
Skolioza, wady postawy, do oceny ORTOPEDYCZNEJ.
Wtedy zalecenia co do dalszego postępowania, leczenia...
Pozdrawiam