Co oznaczają bóle mięśni i duszności?

Witam od jakieś roku męczą mnie dusznosci, różne bóle mięśni , bóle w klatce piersiowej , spadek masy ciała, uczucie ciągłego zmęczenia. Dziś wieczorem wyglupialam się z chłopakiem i później poszłam to ubikacji i wyplułam ślinę a w slinie krew co to może być ? Obawiam się ze to może być tak, lecz stwierdzono u mnie zaburzenia nerwice z hiperwentylacja i objawami tężyczkowymi. Nie umiem znaleźć nigdzie pomocy bo słyszę jedno aw to samo a zaczynam się strasznie bać o swoje zdrowie

Witam
Jest to temat wielowątkowy i odpowiedź na portalu niewiele pomoże. Jeśli lekarze stwierdzają jedno i to samo, to widocznie jest to właściwa diagnoza.Pozostaje poddać się leczeniu, włączyć także psychoterapię, aby rozkminować przyczyny opisanych objawów , co spowoduje ich ustąpienie.
Pozdrawiam
Anna Szyda

Szanowna Pani, warto wykonać profilaktycznie badania krwi, w tym hormonów tarczycy i skonsultować stan zdrowia z lekarzem. Zalecam skorzystanie z psychoterapii (najlepiej z psychoterapeutą pracującym również metodami pracy z ciałem, oddechem), która daje świetne rezultaty w przypadku leczenia zab. nerwicowych.

Pozdrawiam,
Kamil Tarnawski