Co oznaczają bóle mięśniowo-stawowe kończyn górnych i dolnych?

Od bardzo długiego czasu (pierwsze objawy ok. 11 lat temu)cierpię na bóle mięśniowo- stawowe kończyn górnych i dolnych ból można porównać do zakwasów przy czym nie uprawiałam wcześniej sportu. Ból jest bardzo uciążliwy, nie mam całkowicie siły mięśniowej w rękach sprawi mi nawet ból odkręcenie wieczka ze słoika ból jest również w stawach łokciowym i nadgarstku i dłoni. Badania zlecone przez reumatologa są ok neurolog tez nie stwierdził nieprawidłowości Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Po przeanalizowaniu wszystkich wyników będzie można określić odpowiednie dalsze Postępowanie.