Co oznaczają bóle pęcherza lewej nerki i lewego jajnika?

Dzień dobry, od czwartku pojawiły się u mnie bóle pęcherza lewej nerki i lewego jajnika. Od wczoraj bolą już dwa jajniki i pojawilo się pieczenie w podbrzuszu, mam takie uczucie jak by ktoś położył mi tam kamień. Brałam furaginum i bactrim który przepisał lekarz rodzinny, ale nic nie pomaga. Czy to może być coś poważnego?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ponowna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć zalecić zmianę leczenia oraz wykonanie diagnostyki