Co oznaczają bóle po żebrami u 24-latki?

Od ok. tygodnia mam delikatne ale denerwujące bóle po lewej stronie, mam wrażenie, że nie występują w jednym punkcie, jakby raz bolało mnie w okolicy talii, raz pod żebrami, raz nad biodrem, a raz z tyłu. Ból nie jest mocny, bardziej to delikatny skurcz, ucisk. W pierwszych 2 dniach miałam zaparcia, nie mam biegunki ani wymiotów, nie mam gorączki.Na morfologii z 29.08 było wszystko ok, jedynie 11,5 leukocyty i CRP 16, co by się zgadzało po jelitówce i czekaniu na wizytę u dentysty. Co mi jest?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc coś więcej powiedzieć nalezy badanie lekarskie , proponuje udac się do lekarza rodzinnego