Co oznaczają bóle podbrzusza podczas stosowania plastrów Evra?

Od ponad roku stosuje plastry evra. Nigdy nie mialam z nimi problemu, ale od 4 dni (po naklejeniu 3 plastra) zaczely sie u mnie dosc mocne bole podbrzusza i jajnikow.Bole powracaja codziennie i utrzymuja sie w ciagu dnia wracajac co jakis czas. Nie wiem czym moze to byc spowodowane. Czy moze to oznaczac ciaze czy to tylko problemy wagi hormonalnej zwiazanej ze stosowaniem plastrow?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć. Proponuje udac się do lekarza ginekologa i rodzinnego