Co oznaczają bóle ramion?

Witam ma 25 lat od dluzszego czasu kilku lat cierpie na rozne bole ramienia lokcia kregoslupa , bol nie jest zawsze ale kiedy mnie juz zlapie trwa kilka dni i pozniej co kilka miesiecy . Dwa miesiace bolal mnie bardzo kregoslup przy szyji bralalm leki przecizapalne i przeszlo , terazboli mnie prawe kolano czasami tez lewe . Najgorzej wyglada poranek bo jak sie budze czuje bol w ramionach kolanach tak jak bym byla zesztywniala cala , roZchodze sie i jest lepiej . Ale teraz najbardziej obawiam sie kolanem , bol nie jest silny ale boli praktycznie ciagle od kilku dni , jak odpoczywam leze jest okej, gorzej jak stoje w miejscu lub mam zgieta noge przez dluzszy czas, bol tez jest po przebudzeniu. Czy moge miec raka kosci? Czyt ze objawia sie on glownie bolem kolana. Tak bardzo sie martwie . 4 miesiace temu mialam robiona morfologie wyszla wzorowa. Dodam jeszcze ze jak stoje dlugo to odczuwam lekki bol kolana takie cieplo promieniujace do posladka i krzyza. Czesto tez czuje mrowienia w nogach czasami w rekach jak leze

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza reumatologa w celu dokładnego zbadania i poszerzenia diagnostyki. Pani objawy nasuwają podejrzenie choroby ogólnoustrojowej, ale nowotwór kości jest raczej wątpliwy.