Co oznaczają bóle ramion i stawów?

mam silne bóle ramion i przedramion,zwłaszcza w nocy oraz bóle stawów,pomagają jedynie tabletki przeciwbólowe,jednak po nich mam już wrzody na żołądku i muszę zrobić tomografię,robiłam już gastroskopię,kolonoskopię,czekam na wyniki w kierunku boleriozy i żółtaczki typu c,jeśli wyjdą dobrze to co mi jest? cierpię już pół roku,pomóżcie!

Lek. Michał Lenard

Warto jeszcze wykonać badania w kierunku chorób reumatycznych, które również mogą być przyczyną Pani objawów. Pozdrawiam!