Co oznaczają bóle ręki i karku?

Witnie i prosze o interpretacje.Mam 56lat bole karku lewej reki i dretwieje mi lewa reka.Stan po operacji C3-4i5-6.Blok kostny trzonow C5-6.Obnizenie odwodnienie krazkow m-kC3-4 C6-7-Th1.Centralno-lewoboczna przepuklina kr m-k C3-4 modeluje lewe korzenie.Wielkosc w wymiarze AP okolo2,5mm.Osteofity w stawach unkowerteblarnych C3-4 czesciowo zwezaja obustronnie otwory m-k.Centralna tylna wypuklina m-kC4-5 C7-Th1 przylega do korzeni z mozliwoscia draznienia;wielkosc 2mm.Progi kostne na tylnych krawedziach sasiadujacych trzonow C3-4 C7-Th1.Progi kostne C6-7 czesciowo zwezaja obustronnie otwory m-k.Zmiana o srednicy 6mm w trzonie Th2-prawdopodobnie naczyniak.Dziekuje i pozdrawiam

Takie dolegliwości, o tej lokalizacji świadczą ewidentnie oczywiście o ucisku zmian w kręgosłupie i krążkach międzykręgowych na korzenie nerwowe. W takiej sytuacji radzę w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z neurochirurgiem. Być może niestety konieczna okaże się kolejna operacja kręgosłupa.