Co oznaczają bóle sutków i jajników oraz wynik bhcg?

Dzień dobry mam pewien problem 3 lutego miałam miesiączkę cykle mam 28 dni kochaliśmy się z mężem w dni płodne pare razy sex był przerywany. Zrobiłam 26 lutego betę hcg miałam wynik <2 z racji dziwnych objawów kucie jajnika ból podbrzusza ból krzyża i bardzo duży ból sutków który mam do teraz 1 marca zrobiłam drugie wynik wyszedł taki sam , wczoraj miałam plamienia jasnoróżowe , dziś rano wyleciała ze mnie wodnista krew, nigdy takiego czegoś nie miałam co to może wszystko oznaczać czy wszystko jest w porządku czy powinnam powtórzyć test

Lek. Michał Lenard

Wynik badania b-HCG jest ujemny, co wyklucza ciążę. Sugeruję wizytę u ginekologa, który Panią zbada i będzie mógł powiedzieć coś więcej. Pozdrawiam!