Co oznaczają bóle u 33-latka?

Dzień Dobry , mam lat 32 . W styczniu zeszłego roku miałem dziwny atak bóli , objawy wskazywały na zawał serca z tego co wyczytałem , poszedłem do lekarza zbadano mnie i lekarz stwierdził ze moje serce jest w stanie dobrym , innych badań nie robiłem , bóle zniknęły i przestałem się przejmować badać ogólnie zapomniałem o sprawie , od ponad miesiąca jest bardzo źle byłem kilkakrotnie na badaniach diagnoza ta sama młody zdrowy silny jak byk , był bym w stanie w to uwierzyć , ale bóle są nie mal 24h na dobę pojawiające się dolegliwości objawy i bóle to : - bóle w lewej łopatce różnej maści , kłucie , ucisk , wrażenie jak by coś tam utknęło - bóle "chodzące" po lewej ręce głównie w dłoni , i łokciu czasem promieniujący po całej ręce -bóle w lewym ramieniu podobnie jak w łopatce -bóle w mostku po środku i po obu stronach , promieniujący po całym korpusie do pleców kręgosłupa i łopatki oraz lewej ręki , często w górnej części mostka czuję niepokojące ciepło w tym sensie że dookoła ciało jest chłodne " schładzam się wilgotną koszulką w upały " a miejsce o którym mówię jest ciepłe czasem gorące w porównaniu do reszty ciała -bóle pod lewym korpusem wskazujące na serce , kłucie , ucisk , uczucie jak by ktoś mi coś tam włożył lub jak by coś tam utknęło . Wszystkie te objawy promieniują na całą górę , czyli przód i tył korpusu obie ręce . Bóle i inne objawy często trwają po kilka godzin , dni... Według lekarzy nic mi nie jest ... Mam różne myśli co to może być , pęknięty mostek lub coś uszkodzone i promieniuje uciska na nerwy , uszkodzony kręgosłup w jakimś początkowym stadium który promieniuje i uciska na nerwy itd , uszkodzone serce coś czego nie widzą lekarze , mam jeszcze jedną dziwną i pewnie głupią myśl otóż ostatnio odczuwam wszystko co przełykam szczególnie zimne i ciepłe napoje , mam wrażenie jak by rozlewały się po całym organizmie licząc od momentu przełknięcia zastanawiam się czy jest możliwe że zrobiła mi się gdzieś dziura czy coś w tym stylu spowodowana częstymi i silnymi zgagami do póki brałem IPP40 to zgagi nie miałem . Wszystko o czym piszę trwa nie mal 24h na dobę nie ważne czy leże stoję siedzę chodzę itd , i bez względu na to co zjem i wypiję , bardzo często nie mogę zasnąć z tego powodu ostatnio prawie 3 noce nie spałem . Na prawdę nie mam pojęcia co robić , przez to wszystko dochodzi strach , lęk , nerwy , wszystkie te objawy są coraz silniejsze i częstsze . Nigdy w życiu nie miałem podobnych problemów , nie miałem żadnych problemów zdrowotnych po za podstawowymi chorobami w dzieciństwie , zawsze byłem okazem zdrowia i siły . Ciężko pracowałem fizycznie wiele lat , 2 lata temu zacząłem pracować na siedząco mało ruchu itd mając 186 cm ważyłem zawsze 85-87 kg nigdy więcej / mniej , przez 2 lata przytyłem i czuję że bardzo dużo " nie ważyłem się " ale z L/XL , musiałem przenieść się na XXL/XXXL , pojawiło się też nadciśnienie którego też nigdy nie miałem . Chciałbym wrócić do aktywnego życia , siłownia , sport itd ale objawy które opisałem mi to uniemożliwiają , mam już najgorsze myśli , o tyle mi trudniej że nie pracuję jeszcze na umowę a tymczasowo na "czarno" a wszelkie wizyty u specjalistów bez ubezpieczenia są bardzo bardzo drogie na co mnie aktualnie nie stać . Proszę o pomoc , radę bo nie wiem co mam robić , ogólnie jestem przerażony . Jeśli to możliwe proszę o kontakt

Ma Pan liczne dolegliwości bólowe, ale z poziom portalu niestety nie da się nic pomóc. Musi Pan pójść do lekarza rodzinnego na wizytę, musi Pan zostać zbadany, musi zostać zebrany wywiad lekarski.