Co oznaczają bóle w boku i okolicach pępka?

Od ponad tygodnia odczuwam bóle w prawym boku, od pępka ma prawo i w dół, nie odczuwam bólu przy ucisku, ale czasem gdy się zegne czy gwałtowniej poruszę odczuwam ból. Nie mam biegunek, ani zaparć, stolec luźny, próby wątrobowe ok, szczegółowe badania krwii ok, biorę Ibesan, bo kiedys ból mi po tym minął, teraz niestety nie. Co robić? Lekar twierdzi, że nie ma podstaw do kolonoskopii.

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.