Co oznaczają bóle w dole biodrowym?

Witam. Otoz od 1.5tygodnia odczuwam bol w prawym dole biodrowym są to kłucia czasami pulsacyjne kłucia czasami pojedyncze. Chirurg twierdzi iz to nie wyrostek. Leukocyty 12tys spadły do 10tys. Ob i crp w normie. Usg wykazało delikatne pogrubienie scian kątnicy oraz mały wyciek plynu z jelita cienkiego. Wyrostek bez zmian zapalnych ma 5mm. Po 1.5tygodnia doszła podwyzszona temperatura do 37.7 oraz jedniodniowa biegunka. Bolą mnie takze plecy oraz zolądek oraz jestem bardzo osłabiona. Miewam nudnosci.Jakie badania moge jeszcze wykonac oraz di jakiego lekarza jeszcze sie udac? Dodam iz uciskanie wyrostka boli jednak przy puszczeniu nie.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Pani dolegliwości mogą być związane z chorobami układu pokarmowego (nieswoiste zapalenie jelit czy yersinioza), układu moczowo płciowego (zapalenie przydatków czy torbiel jajnika). W takim wypadku dalsza diagnostyka powinna być prowadzona przez specjalistę gastroenterologii lub ginekologii.