Co oznaczają bóle w obrębie całego ciała?

Od 2-3 dni mam na całym ciele takie chwilowe bóle np na rękach brzuchu itp.. I mam tez na szyi chyba powiększone węzły chłonne juz od 4 lat chyba, odkąd pamiętam jak zauważyłem ,lekarze jak mówiłem to nic z tym nie robili i mam też uczucie ucisku w gardle i szyja tak sztywniejsza .A jeszcze wczesnoej wymiotowałem i gorączka ale to prawdopodobnie przez grype załądkową i odwodnienie jak na pogotowiu mówili i po tym to sie zaczwło .Martwie sie bardzo i proszę o szybko pomoc .

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac. Się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć