Co oznaczają bóle w różnych częściach kręgosłupa i wynik badania?

Dzień dobry Od dłuższego czasu odczuwam bóle w różnych odcinkach kręgosłupa a ponadto mrowienie/drętwienie pod lewym okiem i na policzku. W związku z czym miałem robiony rezonans magnetyczny głowy i usg tętnic szyjnych, wyniki były prawidłowe. Dziś otrzymałem wynik rtg kręgosłupa wraz z opisem którego prosiłbym o wyjaśnienie. Kr.C Zniesienie fizjologicznej lordozy w odcinku szyjnym kręgosłupa. Rotacja kręgow szyjnych. Wysokość przestrzeni międzykręgowych i trzonow zachowana jest prawidłowo . Struktura kostna kręgow szyjnych zachowana. Kr. Th Niewielkiego stopnia rotacja kręgow Th. Wysokość przestrzeni międzykręgowych i trzonow zachowana jest prawidłowo . Struktura kostna kręgosłupa piersuowego zachowana jest prawidłowo. Kr. L-S Niewielkiego stopnia rotacja kręgow L. Wysokość przestrzeni międzykręgowych i trzonow zachowany jest prawidłowo . Struktura kostna kręgosłupa piersiowego zachowana jest prawidłowo. Sttawy krzyżowo-biodrowe w normie.

Lek. Michał Lenard

Wyniki badania nie wskazują na przyczynę Pana objawów, ale powinien je jeszcze ocenić specjalista. Pozdrawiam!