Co oznaczają bóle z tyłu głowy, brak apetytu i osłabienie?

Witam od 4 tyg mam bóle z tyłu głowy uszy gorące mi się robią,brak apetytu,ból w klatce piersiowej,ból pleców,senność w dzień a w nocy bezsenność i osłabienie,ból szyji.Boje się że coś mi się stanie czasem czuje ze zaraz zemdleje duszę się i za jakiś czas przechodzi.. Budzę się spocona nie wiem co robić? Na jakie badania się udać?? Bardzo proszę o poradę

Witam!
konsultacja psychiatryczna lub psychologiczna, dobranie odpowiednich oddziaływań terapeutycznych, plus w miarę potrzeby leki p/lękowe - leczenie zaburzeń emocjonalnych potrwa minimum 6 miesięcy (poprawa będzie dużo szybciej, ale leczenie ma trwać min. pół roku).
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.