Co oznaczają bóle żołądka i biegunki?

Witam mam do was mała prośbę nie wiem dokładnie co mi jest ale mam bóle żołądka już czasem nie wytrzymuje , dostałam biegunki , odbija mi się dzisiaj nieprzyjemnym zapachem cały dzień a od 2 tyg kręci mnie na wymioty , nic dzisiaj prawie nie jadłam bo czuje się pełna , nie czuję głodu .. eh może to takie chwilowe i przejdzie:-(

Objawy mogą wskazywać na nieżyt żołądkowo - jelitowy. brak poprawy powinien skłonić Panią do kontaktu z lekarzem rodzinnym aby poprowadzić dalszą diagnostykę,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel