Co oznaczają bolesne skurcze w klatce piersiowej?

Witam Mam 25 lat Od miesiąca czuje ból serca i bolesne skurcze . Skurcze pojawiają się tak nagle ze nie mogę złapać tchu bo strasznie kłuje . Gdy się nachylam ciśnienie od razu mi skacze i nie mogę się wyprostować ponieważ znów łapie mnie skurcz w klatce . W nocy się pocę i czuje ze cała płone i nie mogę spać . Czy jest jakiś sposób . Mieszkam za granicą i bardzo dużo płaci się za doktora wiec wolała bym uniknąć kontaktu z doktorem

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym pomimo to udać się na wizytę do kardiologa. Pozdrawiam.