Co oznaczają brązowe plamy na szyi?

Witam mam 21 lat, dwa miesiące temu pojawiły mi się 3 lekko brązowe plamki na tylnej części szyi o rozmiarach 2cm x 2cm. Co to może być? Wiem, że powinienem spotkać się z dermatologiem jednakże, wizytę na NFZ mam umówioną dopiero na październik? Powinienem spotkać się szybciej na prywatnej wizycie czy może jednak to nic groźnego?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby moc się wypowiedzieć proponuje zgłosić się do lekarza rodzinnego