Co oznaczają brązowe upławy podczas infekcji bakteryjnej?

Witam, Jestem w 24 tygodniu ciąży, mam infekcje bakteryjną. Lekarz przepisał mi globulki robione skład m.in. nystatyna i augimentin. Wcześniej nie odczuwałam żadnych dolegliwości związanych z infekcja, natomiast po zastosowaniu globulek mam jasnobrązowe upławy i kłujące bóle w dole brzucha.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest wizyta u lekarza prowadzącego ciążę, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.