Co oznaczają Candida albicans dość liczne?

Witam , Choruje na refluks żołakowo-przełykowy emanera 40 mg , zirid 3x1 , po zażyciu leków IPP powieksza mi się nalot na jezyku biały (taki kożuszek)i pojawia się niemiły zapach z rana z jamy ustnej.Posiew stolca(diagnostyka w kierunku zaparc) Candida albicans dość liczne , w zatokach posiew e.coli pojedyncze, i proteusz mirabilis pojedyncze, wymaz z gardła wyhodowano grzyby drożdżopodobne liczne kolonie. Jak to dalej leczyć?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u gastroenterologa i ustalenie dalszego postepowania