Co oznaczają chwilowe bóle serca pojawiające się nawet podczas zwykłych czynności?

Witam. Mam 64 lata. Jestem pacjentką kardiologiczną. Zażywam sporo leków i mam stymulator dwujamowy z powodu bloku A-V oraz SSS. Dość często ma chwilowe bóle serca pojawiające się nawet podczas zwykłych czynności. Jest to zatykanie i ucisk który promieniuje do gardła. Oprócz bóli o różnych porach mam stały ból z objawami j/w niekiedy z kołataniem który pojawia się o stałej porze nocnej jest intensywny i trwa 2 min. Niepokoi mnie to zjawisko a wizytę u lek. mam odległą.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się wcześniej do lekarza kardiologa lub rodzinnego po badaniu zapisie ekg będzie można coś więcej powiedzieć