Co oznaczają ciemne skrzepy podczas miesiączki?

Witam serdecznie! Miałam przyjmować luteinę 100, 2x1 dopochwowo przez 10 dni, na wywołanie miesiączki w celu wykonania badań hormonalnych. Dziś jest 8dzień przyjmowania i wystąpiły skrzepy bardzo ciemne obfite ale jednorazowe, czy traktować to jako 1dc i jutro wykonać badania? Czy brać dalej luteinę do końca 10 dnia? Dodam że mam 24lata staram się o pierwszą ciąże a cykle są nieregularne i mam sporą nadwagę, podejrzenie PCOS i insulinoopornosci. Błagam o szybką odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana jest ponowna wizyta u lekarza ginekologa sadze ze warto wykonać badania