Co oznaczają czarne plamki w polu widzenia u 29-latki?

Od pewnego czasu na jedno oko przy patrzeniu w ekran komputera i okno widzę czarne malutkie plamki. Do tego mam problemy z ostrością widzenia na te oko. Jaka może by tego przyczyna?

Witam. Są to męty w ciele szklistym. Przyczyną może być stan zapalny w okolicy tego oka np korzeń zęba lub zatoki obozie nosa. Może też być 100 innych chorób infekcyjnych dotyczących całego organizmu. Najprościej udać się do specjalisty okulisty zbadać czy tylko to jest w tym oku. Jeżeli nie wyjdzie nic innego to po kolei badać się tzn laryngolog stomatolog w kier robaków chorób zapalnych u internisty. Pozdrawiam serdecznie