Co oznaczają czarne skrzepy w terminie miesiączki?

witam.kilka dni temu mialam planowany okres.zawsze w tym samym dnii 32 dzien cyklu. /- z jednodniowym poslizgiem.Zamiast okresu byly to skrzepy prawie czarne,szorstkie.Trwaly one 1,5dnia i były bardzo znikome.Pozniej okresu juz nie bylo.Co to moze oznaczac?Prosze o odpowiedz.Jest to dla mnie bardzo niepokojace.

Takie zaburzenia mogą mieć wiele przyczyn, nie da się postawić diagnozy z poziomu portalu. Potrzeba dokładnego wywiadu, znajomosci innych chorób, przyjmowanych leków etc. Proponuję udać się na wizytę u ginekologa. Pozdrawiam.