Co oznaczają czerwone plami na palcach u stóp?

Dzień dobry Od dwóch miesięcy mam problem z palcami u stóp. Pojawiły się na nich czerwone plamki, skóra stała się wiotka jak po kąpieli. Gdy jest mi zimno w stopy to miejsca zaczerwienione robią się sine. Dodatkowo od kilku dni pojawiły się bóle nóg, szczególnie z tyłu kolana. Proszę o podpowiedź, co w tym kierunku robic

Lek. Paweł Szadkowski

Najlepiej będzie jeśli uda się pani do lekarza pierwszego kontaktu, który po dokładnym zbadaniu i ocenie zmian, ukierunkuje dalszą diagnostykę. Powyższe objawy mogą świadczyć o zaburzeniach w naczyniach kończyn dolnych i wymagają oceny klinicznej.