Co oznaczają czerwone plamki?

Witam , od kilku dni mam na ciele czerwoną,swędzącą wysypkę. Rozmiarowo Są to nie wielkie płaskie plamki . Znajdują się na lewej ręce najwiecej... od ramienia do łokcia i również na łokciach oraz jednym kolanie a na prawej ręce jest niewielka ilość . Od czego ta wysypka może być ?

Lek. Paweł Szadkowski

Konieczna jest ocena zmian podczas badania i poszerzenie wywiadu. Dobra reakcja na leki przeciwhistaminowe mogłaby świadczyć o tle alergicznym zmian. Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu lub dermatologa.