Co oznaczają czerwone plamki na członku u 22-latka?

Dzień dobry. Co jakiś czas obserwuje na moim grzybku oraz napletku(rzadziej) gdy go ściągnę czerwone plamki. Nie bolą one, nie powodują żadnych podrażnień, pokrywają one jedynie większą część grzybka. Nie jest to pierwszy raz, kiedy to się pojawia niemniej znika po dniu/dwóch. Nie współżyje, więc nie jest to spowodowane drogą płciową.

Witam, niestety nie wiem czym jest grzybek, chyba że ma Pan na myśli żołądź. Proponuję wizytę u urologa