Co oznaczają czerwone plamki na skórze u 23-latki?

Witam Od dwóch miesięcy mam problem ze skóra. Często swędzi mnie ciało, pojawiają mi się czerwone plamki, które po parunastu minutach znikaj. Zwykle plamy na skórze mam po prysznicu lub wyziebieniu. Zauważyłam tez, ze po dłuższym przebywaniu w zimnie wokół siniaków pojawia mi się czerwona obwódka, która także po jakimś czasie znika. Dodam tez, ze miałam robiona morfologię i CRP i wszystko wyszło w normie. Co może mi dolegać?

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po wstepnym badaniu będzie można coś więcej powiedzięc. i zalecić dalszą diagnostykę.