Co oznaczają czerwone plamy na klatce piersiowej?

Witam.Od jakiegoś czasu mam plamy czerwone na klatce piersiowej brzuchu i plecach które są suche i czasem odczuwam świąd A to tylko na skórze głowy bo od jakiegoś czasu pojawiły się na skórze głowy. Lecze to maścia ze sterydami pomaga na chwile i znowu wraca. Choruje również na tarczyca czy może to być ze sobą związane.

Lek. Michał Lenard

Pani objawy mogą być spowodowane wieloma czynnikami. Sugeruję wizytę u dermatologa, który obejrzy te zmiany, zleci badania i zdecyduje o leczeniu. Pozdrawiam!