Co oznaczają czerwone plamy na skórze, które pieką i swędzą?

Mam od dluzszego czasu na skorze czerwone plamy swedza czasem mnie pieka jak bym cos goracego przykladal do ciala. Wczesniej stosowalem masci przepisane przez lekarza ale od jakiegos czasu nie pomagaja. Oto one. CROTLIMAZOLUM. PIMAFUCORT. AKNEMYCIN. plamy sie powiekszaja a masci nie pomagaja juz... czy jest inny antybiotyk ktory moze pomoc mi w usunieciu moich plam? Z gory dziekuje za porade :)

Lek. Tomasz Budlewski

aby móc się wypowiedzieć konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie. sądzę że konieczna jest wizyta u lekarza dermatologa.