Co oznaczają czerwono-fioletowe bąble?

Od kilku miesiecy wychodzą mi na ciele takie małe bąble czerwono fioletowe, sa miekkie w dotyku, wyglądają jakby mialy w srodku krew ale nie da sie ich w żaden sposob przebić. Po czasie zmniejszaja sie ale nie znikaja, zostaje czerwona plamka. Wychodza zawsze w okolocach rozstępów, dzis mam juz ich az 5 :/ prosze o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć

Dzień dobry proszę udać się na wizytę do dermatologa, lekarz zbada i obejrzy zmiany i będzie mógł postawić diagnozę. Wtedy można będzie wdrożyć odpowiednie leczenie.