Co oznaczają częste osłabienia i kłucia w klatce piersiowej?

mam pytanie mam 23 lata mam często osłabienia kucie w klatce piersiowej i gniecenie podwyższome ciśnienie żły tryb życia pije od czasu do czasu nie pale ale bardzo się stresuje denerwuje pracuje fizycznie mało śpie jak odczytacie państwo moją wiadomość to prosze o odpowiedź

Konieczna pełna konsultacja Może warto przemyśleć tryb życia, pracy, odpoczynku. Warto zadbać o zdrowe nawyki, sport, regularne posiłki, ograniczenie alkoholu.
Koniecznie rozważyć przyczyny ciągłego stresu, niepokoju.
Spokojna rozmowa, ocena wyników badań i może, jeśli bedą wskazania, nawet leki poprawiające nastrój,
Pozdrawiam