Co oznaczają drętwienia kończyn?

Witam. Od około pół roku dokucza mi lekkie drętwienie a raczej przechodzące w różnych miejscach mrowienie prawej nogi od uda aż do stopy. Często boli mnie też w kostce, jest to taki tępy ból. Dokucza ja mi też kilku minutowe pulsowanie mięśni w różnych częściach ciała. Elektrolity w normie.ciągle marzną mi też stopy. Tsh, t4, t4 w porządku. Neurolog też nie stwierdził odchyleń. Mam skolioze(uwypuklenie po prawej stronie w odcinku lędźwiowym). Czy te mrowienia mogą pochodzić właśnie stąd? Czy możliwe że to jakieś problemy z krążenieniem skoro noga nie jest spuchnieta ani nic? 2 lata leczyłam się hormonalnie preparatem Zoely na mięśniaka macicy

Trudno odpowiedzieć bez badania Pacjenta ...
Skolioza może być różnego stopnia, możliwe inne zmiany ; urazy stóp, zwyrodnienia,
Ważny ogólny stan, tryb życia, inne schorzenia Pacjenta.
Dobrze, że tarczyca w normie
Pozdrawiam i zapraszam